Cartea nu-i lucru rau. Pentru mine a fost mangaierea vietii. M-am insotit cu ea si cu pustia si am ajuns la liniste si intelepciune.
--
Mihail Sadoveanu
Citate
18/09/2021
https://divertisment.recomandam.ro