Cartea nu-i lucru rau. Pentru mine a fost mangaierea vietii. M-am insotit cu ea si cu pustia si am ajuns la liniste si intelepciune.

--
Mihail Sadoveanu
  Citate
  18/09/2021




  https://divertisment.recomandam.ro